O zespole

Wszystko zaczęło się w roku 2007. Wtedy Robert, założyciel zespołu muzycznego KOFEINA, zagrał pierwsze w swojej karierze wesele. Okazało się, że poradził sobie całkiem nieźle i od tamtego czasu przez 4 lata, w każdą wolną sobotę bawił gości weselnych muzyką i śpiewem. W roku 2010 podjęta została decyzja o rozpoczęciu działalności na „własny rachunek”. Członkowie utworzonego wtedy zespołu weselnego do dnia dzisiejszego grają w niemal niezmienionym składzie.

Pozytywna opinia o naszej orkiestrze na wesela szybko rozeszła się po Lublinie i okolicach, dlatego od razu rozpoczęliśmy pracę, nie odpoczywając tak naprawdę w żaden weekend. Wieloletni staż wiązał się z ciągłym rozwojem, który w efekcie przełożył się nie tylko na większe zadowolenie Par Młodych, ale także na coraz lepszy sprzęt sceniczny gwarantujący oprawę muzyczną na wysokim poziomie. Zainwestowaliśmy w nowe, najwyższej klasy nagłośnienie, mikrofony nagłowne, oświetlenie mocowane na rampie, wysokiej klasy instrumenty i wiele innych drobnych udogodnień.

Wszystko szło w dobrym kierunku. Jedynym mankamentem naszego zespołu muzycznego była nazwa Adio Band, której przez 7 lat nikt nie potrafił dobrze wymówić :). W roku 2016 postanowiliśmy zmienić nazwę na taką, która będzie bardziej energiczna, łatwiejsza do zapamiętania i po polsku. Szukaliśmy określenia adekwatnego do naszego temperamentu, zapału, pasji, poczucia humoru, pozytywnego nastawienia do życia oraz profesjonalnego podejścia do Klientów. Po długich namysłach padła nazwa KOFEINA. Od razu spodobała się naszej ekipie i szybko została wprowadzona do obiegu. Tak jak kawa – pobudzamy do zabawy! Zarażamy optymizmem i nie pozwalamy się nudzić! Powstało więc nowe logo, nowa strona i nowa domena oraz oficjalne konto na Facebooku (https://www.facebook.com/zespolkofeina/).

Niezmienne pozostały zasady naszej pracy, nadal gramy w pięcioosobowym składzie:

  • wokalistka,
  • wokalista, klawiszowiec, akordeonista, wodzirej,
  • gitary,
  • saksofony, gitara basowa,
  • perkusja

oraz priorytety, którymi kierujemy się w naszym życiu i we współpracy z Klientami.

Muzycy grający w zespole KOFEINA to doświadczeni, młodzi, ambitni i niezwykle utalentowani artyści z Lublina . O tym czy KOFEINA to odpowiedni zespół muzyczny na Wasze wesele (czy też inną uroczystość) możecie przeczytać w zakładce rekomendacje. Pozytywne opinie są najlepszą wizytówką naszej kapeli. Próbkę naszych możliwości możecie zobaczyć choćby na tym nagraniu:

Na stronie zamieściliśmy też nagrania głosowe kilkunastu utworów (zakładka DEMO), niektóre w wersji LIVE. Możecie też pobrać nasz pełen repertuar. Natomiast na facebookowym profilu udostępniamy wiele filmików, na których zobaczycie jak się bawią goście na obsługiwanych przez KOFEINĘ wydarzeniach oraz jak szybko potrafimy rozłożyć cały sprzęt 😉

Jeśli szukacie dynamicznej i profesjonalnej ekipy – zapraszamy do kontaktu! Z przyjemnością zagramy na weselu, balu sylwestrowym, studniówce, rocznicy ślubu, urodzinach czy innych uroczystościach. Dostosujemy się do Waszych wymagań i możliwości. Gwarantujemy udaną zabawę i niezapomniane wspomnienia!

Komentowanie jest wyłączone